Menu Zamknij

Wirtualne biuro w Krakowie, prestiżowy adres dla spółek

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę usługi “Wirtualne biuro”, która pozwoli na profesjonalne prowadzenie biznesu bez konieczności posiadania fizycznego biura.

E-biuro Kraków:

Adres siedziby firmy – udostępniamy Państwu adres naszego biura, którym można podać jako siedzibę Państwa firmy.

Obsługę korespondencji – odbieramy i przesyłamy Państwu pocztę oraz paczki, skanujemy i wysyłamy na podany adres e-mail lub przez platformę internetową.

Obsługę telefoniczną – odpowiadamy w imieniu Państwa firmy na połączenia telefoniczne oraz rejestrujemy wiadomości dla Państwa.

Wirtualne wsparcie administracyjne – oferujemy wsparcie w zakresie prowadzenia księgowości, wystawiania faktur, organizacji spotkań, rezerwacji podróży itp.

Dostęp do sali konferencyjnej – udostępniamy Państwu salę konferencyjną na potrzeby spotkań biznesowych, szkoleń czy prezentacji.

Dostęp do biura na czas określony – udostępniamy Państwu biuro na określony czas, w razie potrzeby.

E-biuro korzyści:

Oszczędność czasu i kosztów – nie trzeba wynajmować fizycznego biura, co wiąże się z wydatkami na wynajem, utrzymanie i wyposażenie.

Zwiększenie profesjonalizmu – posiadanie adresu siedziby firmy w prestiżowej lokalizacji oraz profesjonalna obsługa korespondencji i telefonów podnosi prestiż Państwa firmy.

Elastyczność – korzystanie z usług “Wirtualne biuro” pozwala na prowadzenie działalności w dowolnym miejscu i czasie.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi “Wirtualne biuro w Krakowie” i przekonania się o jej skuteczności oraz korzyściach, jakie niesie dla Państwa biznesu.

 

 

S24 - rejestracja spółki