zalozenie-spolki-s24

Szybka aktualizacja danych w KRS

Wielu przedsiębiorców odwleka obowiązek aktualizacji danych spółki na ostatnią chwilę. Warto zwrócić uwagę, że podejmowanie tego rodzaju działań może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo podmiotu na rynku. Zgodnie z przepisami przedsiębiorca ma 7 dni na złożenie wniosku o aktualizację danych spółki w KRS od momentu wystąpienia zmiany.

Często przedsiębiorcy, którzy nie dopełnią obowiązku w terminie potrzebują dokonać szybkiej aktualizacji danych w KRS. Czy to możliwe? Czy da się przyspieszyć procedurę zmiany danych w KRS?

Istotne jest, że czas dokonania zmiany w KRS uzależniony jest od ilości złożonych wniosków. Przedsiębiorcy, którym zależy na szybkiej zmianie danych mogą spróbować złożyć wniosek o przyspieszenie aktualizacji danych w KRS. Muszą jednak liczyć się z tym, że złożenie wniosku nie stanowi gwarancji uzyskania szybkiej zmiany danych.

We wniosku należy podać powód, dla którego wymagana jest szybka aktualizacja danych w KRS. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji podmiotu lub pełnomocnika procesowego.


Szybka aktualizacja danych w KRS

Rejestracja spółki w S24

Oferujemy kompleksową pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracji spółki w S24. W imieniu klienta dopełniamy niezbędnych formalności rejestracyjnych.

Więcej

Rejestracja spółki PRS

Zajmujemy się również przeprowadzeniem procedury rejestracji spółki w PRS. Sporządzamy umowę w formie aktu notarialnego i składamy w systemie PRS.

Więcej

Dodatkowe usługi

Oferujemy również szereg usług dodatkowych dla właścicieli firm. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem księgowości, aktualizacją w KRS, likwidacją spółek, sprzedażą e-podpisów a także usługami e-biura.

Więcej

KONTAKT

Skontaktuj się już teraz, aby poznać szczegóły oferty. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące współpracy oraz przedstawimy informacje na temat świadczonych usług. ZAPRASZAMY

Więcej

Nasze biuro oferuje pomoc w zakresie szybkiej aktualizacji danych spółki w KRS:

  • przygotowanie wniosków i dokumentów aktualizacyjnych
  • złożenie formularzy w KRS
  • monitorowanie procedury i przekazanie zaktualizowanej dokumentacji spółki

Oferujemy aktualizację w KRS w zakresie m.in.:

  • zmian w zapisach umowy spółki, przygotowanie i złożenie tekstu jednolitego umowy
  • zmian danych członków zarządu i wspólników w KRS
  • aktualizacji adresu spółki/siedziby spółki
  • aktualizacji informacji w zakresie pełnomocnictw
  • zmian w zakresie PKD

Zachęcamy do kontaktu

Przewiń na górę