Menu Zamknij

Szybka aktualizacja danych w KRS

Wielu przedsiębiorców odwleka obowiązek aktualizacji danych spółki na ostatnią chwilę. Warto zwrócić uwagę, że podejmowanie tego rodzaju działań może znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo podmiotu na rynku. Zgodnie z przepisami przedsiębiorca ma 7 dni na złożenie wniosku o aktualizację danych spółki w KRS od momentu wystąpienia zmiany.

Często przedsiębiorcy, którzy nie dopełnią obowiązku w terminie potrzebują dokonać szybkiej aktualizacji danych w KRS. Czy to możliwe? Czy da się przyspieszyć procedurę zmiany danych w KRS?

Istotne jest, że czas dokonania zmiany w KRS uzależniony jest od ilości złożonych wniosków. Przedsiębiorcy, którym zależy na szybkiej zmianie danych mogą spróbować złożyć wniosek o przyspieszenie aktualizacji danych w KRS. Muszą jednak liczyć się z tym, że złożenie wniosku nie stanowi gwarancji uzyskania szybkiej zmiany danych.

We wniosku należy podać powód, dla którego wymagana jest szybka aktualizacja danych w KRS. Wniosek powinien zostać podpisany przez osoby upoważnione do reprezentacji podmiotu lub pełnomocnika procesowego.


Szybka aktualizacja danych w KRS

Rejestracja spółki w S24

Oferujemy kompleksową pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracji spółki w S24. W imieniu klienta dopełniamy niezbędnych formalności rejestracyjnych mających na celu uzyskanie wpisu.

Więcej informacji

Rejestracja spółki PRS

Zajmujemy się również przeprowadzeniem procedury rejestracji spółki w PRS. Sporządzamy umowę w formie aktu notarialnego i składamy w systemie PRS.

Więcej informacji

Dodatkowe usługi

Oferujemy również szereg usług dodatkowych dla właścicieli firm. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem księgowości, aktualizacją w KRS, likwidacją spółek, sprzedażą e-podpisów a także usługami e-biura.

Więcej informacji

KONTAKT

Skontaktuj się już teraz, aby poznać szczegóły oferty. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące współpracy oraz przedstawimy informacje na temat świadczonych usług. ZAPRASZAMY

Więcej informacji

Nasze biuro oferuje pomoc w zakresie szybkiej aktualizacji danych spółki w KRS:

  • przygotowanie wniosków i dokumentów aktualizacyjnych
  • złożenie formularzy w KRS
  • monitorowanie procedury i przekazanie zaktualizowanej dokumentacji spółki

Oferujemy aktualizację w KRS w zakresie m.in.:

  • zmian w zapisach umowy spółki, przygotowanie i złożenie tekstu jednolitego umowy
  • zmian danych członków zarządu i wspólników w KRS
  • aktualizacji adresu spółki/siedziby spółki
  • aktualizacji informacji w zakresie pełnomocnictw
  • zmian w zakresie PKD

Zachęcamy do kontaktu

S24 - rejestracja spółki