Menu Zamknij

S24 wezwanie do uzupełnienia braków

Otrzymałeś wezwanie do uzupełnienia braków w złożonym wniosku w KRS? Nie wiesz jak prawidłowo uzupełnić wniosek? Czy można dokonać edycji wniosku po otrzymanym zwrocie?

Czy można ponownie złożyć wniosek do KRS?

Na początku warto zaznaczyć, że po otrzymaniu zwrotu wniosku w S24 nie ma możliwości dokonania edycji wniosku, korekty oraz naprawy. Zakładając spółkę w S24 wszystkie wnioski są składane z pośrednictwem tego systemu.

Warto również zaznaczyć, że obecnie wnioski w KRS przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej (brak możliwości składania papierowych wniosków w rejestrze przedsiębiorców).


S24 wezwanie do uzupełnienia braków

Rejestracja spółki w S24

Oferujemy kompleksową pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracji spółki w S24. W imieniu klienta dopełniamy niezbędnych formalności rejestracyjnych mających na celu uzyskanie wpisu.

Więcej informacji

Rejestracja spółki PRS

Zajmujemy się również przeprowadzeniem procedury rejestracji spółki w PRS. Sporządzamy umowę w formie aktu notarialnego i składamy w systemie PRS.

Więcej informacji

Dodatkowe usługi

Oferujemy również szereg usług dodatkowych dla właścicieli firm. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem księgowości, aktualizacją w KRS, likwidacją spółek, sprzedażą e-podpisów a także usługami e-biura.

Więcej informacji

KONTAKT

Skontaktuj się już teraz, aby poznać szczegóły oferty. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące współpracy oraz przedstawimy informacje na temat świadczonych usług. ZAPRASZAMY

Więcej informacji


S24 wezwanie do uzupełnienia braków – co należy zrobić?

Po otrzymaniu wezwania należy ponownie przejść przez całą procedurę rejestracji wraz z poprawnym uzupełnieniem wcześniejszych braków.

Po zwrocie wniosku o rejestrację spółki w S24 należy ponownie złożyć wniosek wraz z dołączeniem poprawnej umowy spółki.

Uwaga!

Należy dodać przedsiębiorstwo i stworzyć nowy profil spółki.

Zwrot wniosku S24 – co z opłatami złożonymi we wniosku pierwotnym?

Należy złożyć wniosek o zwrot podając sygnaturę sprawy oraz dane i nazwisko osoby, która dokonała opłaty wraz z informacją o numerze rachunku.


s24-rejestracja-spolki-ofertaPomoc w uzupełnieniu braków w S24 – Bezpłatna analiza wniosku!

Otrzymałeś zwrot wniosku z KRS? Nie wiesz jak złożyć poprawny wniosek w KRS?

Zgłoś się do nas, wyślij dokumenty, decyzje Sądu – przeanalizujemy i zaproponujemy rozwiązanie

Nasze biuro oferuje kompleksową pomoc w zakresie uzupełnienia braków we wniosku S24. W imieniu klienta dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności aktualizacyjnych oraz rejestracyjnych.

Oferujemy profesjonalną pomoc w przypadku otrzymania wezwania S24 do uzupełnienia braków. Nasza usługa obejmuje dokładną analizę dokumentów oraz przygotowanie odpowiedzi na wezwanie, w celu uniknięcia dodatkowych kosztów i kłopotów prawnych. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami, aby otrzymać szybką i skuteczną pomoc w tej kwestii.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług!


Polecamy:

S24 oświadczenie o wniesieniu kapitału

Rejestracja spółki s24 załączniki

 

S24 - rejestracja spółki