zalozenie-spolki-s24

S24 wezwanie do uzupełnienia braków

Otrzymałeś wezwanie do uzupełnienia braków w złożonym wniosku w KRS? Nie wiesz jak prawidłowo uzupełnić wniosek? Czy można dokonać edycji wniosku po otrzymanym zwrocie?

Czy można ponownie złożyć wniosek do KRS?

Na początku warto zaznaczyć, że po otrzymaniu zwrotu wniosku w S24 nie ma możliwości dokonania edycji wniosku, korekty oraz naprawy. Zakładając spółkę w S24 wszystkie wnioski są składane z pośrednictwem tego systemu.

Warto również zaznaczyć, że obecnie wnioski w KRS przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej (brak możliwości składania papierowych wniosków w rejestrze przedsiębiorców).


S24 wezwanie do uzupełnienia braków

Rejestracja spółki w S24

Oferujemy kompleksową pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracji spółki w S24. W imieniu klienta dopełniamy niezbędnych formalności rejestracyjnych.

Więcej

Rejestracja spółki PRS

Zajmujemy się również przeprowadzeniem procedury rejestracji spółki w PRS. Sporządzamy umowę w formie aktu notarialnego i składamy w systemie PRS.

Więcej

Dodatkowe usługi

Oferujemy również szereg usług dodatkowych dla właścicieli firm. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem księgowości, aktualizacją w KRS, likwidacją spółek, sprzedażą e-podpisów a także usługami e-biura.

Więcej

KONTAKT

Skontaktuj się już teraz, aby poznać szczegóły oferty. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące współpracy oraz przedstawimy informacje na temat świadczonych usług. ZAPRASZAMY

Więcej


S24 wezwanie do uzupełnienia braków – co należy zrobić?

Po otrzymaniu wezwania należy ponownie przejść przez całą procedurę rejestracji wraz z poprawnym uzupełnieniem wcześniejszych braków.

Po zwrocie wniosku o rejestrację spółki w S24 należy ponownie złożyć wniosek wraz z dołączeniem poprawnej umowy spółki.

Uwaga!

Należy dodać przedsiębiorstwo i stworzyć nowy profil spółki.

Zwrot wniosku S24 – co z opłatami złożonymi we wniosku pierwotnym?

Należy złożyć wniosek o zwrot podając sygnaturę sprawy oraz dane i nazwisko osoby, która dokonała opłaty wraz z informacją o numerze rachunku.

Pomoc w uzupełnieniu braków w S24

Nasze biuro oferuje kompleksową pomoc w zakresie uzupełnienia braków we wniosku S24. W imieniu klienta dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności aktualizacyjnych oraz rejestracyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą usług!


Polecamy:

S24 oświadczenie o wniesieniu kapitału

Rejestracja spółki s24 załączniki

 

Przewiń na górę