Menu Zamknij

S24 rejestracja spółki z o.o. – jak założyć spółkę z o.o. w S24?

Oferujemy usługę kompleksowej rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.) w systemie S24. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców, którzy chcą szybko i bezproblemowo zarejestrować swoją spółkę.

S24 rejestracja spółki – zakres obsługi:

↳ Konsultacje – Pomagamy w doborze nazwy dla spółki oraz doradzamy w kwestiach dotyczących umowy spółki.

↳ Przygotowanie dokumentów – Przygotowujemy kompletną dokumentację założycielską, w tym umowę spółki oraz pełnomocnictwa.

↳ Wpłata kapitału zakładowego – Pomagamy w dokonaniu wpłaty kapitału zakładowego oraz w uzyskaniu niezbędnych dokumentów potwierdzających wpłatę.

↳ Złożenie dokumentów w KRS – Zajmujemy się złożeniem dokumentów w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz weryfikacją ich poprawności.

↳ Otrzymanie numeru KRS oraz REGON – Po zarejestrowaniu spółki w KRS, otrzymujemy numer KRS oraz REGON.

 

S24 rejestracja spółki – czy warto skorzystać z naszej pomocy?

Doświadczenie i wiedza – Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rejestracji spółek z o.o. oraz wiedzę z zakresu prawa handlowego, co pozwala nam na dokładne i skuteczne działanie.

Szybkość – Jesteśmy w stanie przyspieszyć proces rejestracji, dzięki czemu przedsiębiorcy mogą szybciej rozpocząć swoją działalność.

Indywidualne podejście – Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego dostosowujemy nasze usługi do jego potrzeb i oczekiwań.

Klient w centrum – Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego oferujemy kompleksową obsługę oraz stałą pomoc w razie pytań i wątpliwości.

 

Jeśli szukasz profesjonalnej i kompleksowej usługi rejestracji spółki z o.o. w systemie S24, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

 

 

S24 - rejestracja spółki