Menu Zamknij

Jak założyć spółkę z o.o. w Warszawie?

Zakładanie spółek wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy z zakresu obowiązujących przepisów prawa.

Odpowiednie podejście do procedury rejestracji firmy, powierzenie jej w ręce specjalistów, może sprawić, że otworzenie firmy nie będzie wiązać się z bieganiem po urzędach i wypełnianiem wniosków. Decydując się na pomoc doświadczonych osób mają Państwo pewność, że rejestracja przebiegnie szybko i bezproblemowo. Specjaliści pomogą Państwu na każdym etapie zakładania spółki, co oznacza, że oprócz rejestracji spółki zajmą się przekształceniem firmy, przygotowaniem umowy, a także złożeniem wniosków we właściwych urzędach.

Jak założyć spółkę z o.o. w Warszawie?
Jeśli są Państwo zainteresowani założeniem spółki z o.o. krok po kroku, to:
Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, gdzie ustalimy niezbędne kwestie związane z rejestracją.
Po rozmowie otrzymają Państwo kwestionariusz, w którym wpisuje się dane udziałowców, członków zarządu oraz branże, w których działać ma spółka.
Spotkamy się u notariusza, którego wcześniej umówimy, gdzie podpiszemy umowę zbycia udziałów w spółce, a także przedstawimy Państwu do podpisu dokumenty niezbędne do dokonania wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym.
Tego samego dnia wniosek o wpis do KRS zostaje przez nas dostarczony do rejestru.
Działalność mogą Państwo rozpocząć od razu po wyjściu od notariusza. W ciągu kilku dni zmiany zostaną odzwierciedlone w Rejestrze Przedsiębiorców, o czym zostaną Państwo poinformowani pocztą.

Dla wszystkich, którzy chcą wystartować z własnym biznesem i potrzebują spółki z o.o. przygotowaliśmy ofertę specjalną. W ciągu 24 godzin możesz stać się właścicielem gotowego do działania podmiotu. Zapraszamy!

S24 - rejestracja spółki